Doelgericht coaching in een werkcontext
Mijn naam is Mustafa Fakir en ik ben professionele begeleider. Ik geef individuele coaching en loopbaanbegeleiding aan particulieren, maar ik kan ook door werkgevers ingehuurd worden.
Coaching zet je in wanneer je een bepaald doel wilt behalen. Via individuele begeleiding werk je dan samen met mij aan dat doel. In dit proces gaat het in de basis om progressie. Door elke keer een stapje te maken in de richting van je doel wordt niet alleen het doel behaald maar leer je ook wat wel en niet werkt. Dat leerproces staat bij coaching centraal. Je kan van mij als coach verwachten dat ik je in dat leerproces begeleidt. Als professioneel coach zorg ik voor de beste leeromgeving.
Mijn aanpak bestaat uit strategisch coachen, waarbij ik altijd aan de hand van 4 stappen werk:
Door de gouden driehoek die ik aanbied: psychologische kennis, meer dan 20 jaar ondernemerschap en professionele loopbaankennis. Daarnaast hanteer ik altijd een persoonlijke aanpak met maatwerk advies. Ik neem uitgebreid de tijd om jou te leren kennen, ook is er ruimte om diep te gaan vanwege mijn psychologische achtergrond.
Stuur mij een bericht via het contactformulier hier op mijn profiel en dan bespreken we de mogelijkheden.